Kdo jsem?

V zakázkové truhlářské výrobě mám dlouhodobé a bohaté zkušenosti. Moje vlastní zakázková výroba v truhlářské dílně v Tálíně se rozvíjí od roku 1996. Od té doby rozvíjím výrobu používáním stále novějších truhlářských technologií. Spojením dlouholetých zkušeností s tradičními i moderními technologiemi výroby, které zpracování dřeva vyžaduje, se snažím dosáhnout skvělých výsledků v odolnosti, trvanlivosti i skvělém designu všech výrobků. Nejsem a ani nechci být konkurencí mnoha velkým firmám a prodejců nabízejících neoriginální výrobky, které pocházejí z typizované a sériové výroby, z levného dovozu, kdy cena odpovídá kvalitě.

Z jakých materiálů vyrábím?

Vyrábím na zakázku z lamina, dýhovaných desek i z masivního dřeva. Při výrobě nábytku mohu kombinovat nejširší možný rozsah materiálů podle individuálních potřeb a přání a zajišťujeme také speciální povrchové úpravy - lakování a moření. Vždy podle potřeb a přání zákazníka.

Co vyrábím?

V mém truhlářství vyrábím v různých cenových relacích dle přání zákazníka. Veškerou práci provádím na základě ucelených zakázek. Zabývám zakázkovou výrobou nábytku, kuchyní, obývacích stěn, předsíní, vestavěných skříní, dveří, schodišť, ložnic, dětských pokojů, domácích pracoven, kanceláří, zahradních pergol, altánků, plotů, paravanů a dalších výrobků. Nabízím kompletní dodávky a rozvoz včetně montáže, a to i jinde nakoupených výrobků.

Cena výrobků?

Ceny jsou individuální. Záleží na použitém materiálu, jeho množství a provedení, na složitosti vyráběného kusu nábytku a na dalších aspektech. Nábízím kalkulaci a zaměření zdarma.